Sala weselna - wesele Warszawa


Od kilkunastu lat z satysfakcją i zaangażowaniem uczestniczymy w realizacji wymarzonych przyjęć weselnych. Korzystanie z wieloletniego doświadczenia umożliwia oparcie przyszłego wydarzenia o szeroki wachlarz różnorodnych rozwiązań. Finalnie jesteśmy w stanie przygotować przyjęcie spełniające oczekiwania Młodych oraz wysokie standardy wypracowane przez nas. Organizujemy przyjęcia nawet dla 180 Gości. Uczestnicy wesela w każdej chwili mogą skorzystać z naszego ogrodu  gdzie mają szansę zaczerpnąć świeżego powietrza i "naładować akumulatory" na dalszą część zabawy.

Już na etapie wstępnych ustaleń bardzo chętnie opowiadamy o naszych doświadczeniach. Gotowi jesteśmy zaproponować sprawdzone rozwiązania oraz przedstawić godne zaufania firmy zajmujące się: dekoracją, oprawą muzyczną, fotografią czy też tortami. Z największą przyjemnością współpracujemy z Młodymi przy realizacji niecodziennych lub innowacyjnych pomysłów.

Staramy się być jak najbliżej Państwa dlatego też proponujemy odwiedziny naszego funpage'a na facebook'u oraz na instagram'ie.
 
Zachęcamy do organizacji przyjęć w piątki i poza sezonem tj. od Listopada do Marca ( bardzo atrakcyjna oferta cenowa)


Więcej informacji:
biuro@hotelnauboczu.pl
tel: 228851352

Nasza oferta obejmuje:

Menu weselne w skład którego wchodzi:
5 posiłków gorących (serwis talerzowy)
11 przystawek 
Ciasta i owoce serwowane w formie bufetu
Napoje gazowane i niegazowane (bez ograniczeń)
Kawa z ekspresu oraz wybór herbat

Tradycyjne powitanie chlebem i solą 

Podstawową dekorację:
Świece
Świeczniki martini
Serwetki materiałowe
Przywieszki dekoracyjne 
Białe obrusy
Oświetlenie led

Pokój dla Nowożeńców

Zgadzamy się na wniesienie własnego alkoholu